CITY FASHION

Бесплатна достава на сите нарачки !

НОВА КОЛЕКЦИЈА ПРОЛЕТ/ЛЕТО'24

Versace Jeans Couture стана исклучително популарен бидејќи нуди трендовска, неформална и достапна облека, а истовремено вклучува стилски елементи од главните колекции на Версаче. Дифузионата линија е посветена на неформалноста и младоста, па затоа се фокусира на новите трендови, како што се дуксери, патики, смели принтови и дезени, сите со препознатливи акценти и светли бои. Versace Jeans Couture е совршен спој на висока мода и улична облека.

Филтер

Категории на продукти


Категории на продукти

Прикажувам 1–20 од 49 резултати

HIDE FILTER
Филтер

Категории на продукти