MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

25.990 ден

Нема на залиха

SKU: 30F1G9HS1L-001 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 24-32,5 × 11,5 × 20,5 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода