4.790 ден

Нема на залиха

SKU: MMAB00223FA600062-9000 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд ANTONY MORATO
Пол Машки
Боја Црна
Димензии 22 × 2 × 25 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиестер