4.790 ден

Нема на залиха

SKU: MMFL00750FA150168-9000 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд ANTONY MORATO
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 70%Памук 30%Еластин