6.590 ден 5.272 ден

Нема на залиха

SKU: MMFL00774FA150114-8023 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд ANTONY MORATO
Пол Машки
Боја Жолта
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 66%Памук 34%Полиестер