6.190 ден

Нема на залиха

SKU: MMDT00235FA750306W01340-9000 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд ANTONY MORATO
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 92%Памук 6%Еластомултиестер 2%Еластин