3.990 ден

Нема на залиха

SKU: MMSL00611FA120022-1000 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд ANTONY MORATO
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 94%Памук 6%Еластин