3.590 ден

Slim fit

Нема на залиха

SKU: MMKS02116FA100227-5086 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ANTONY MORATO
Пол Машки
Боја Црвена
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук