3.590 ден
2.154 ден

WITH RUBBERISED KEITH HARING PRINT
Slim fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: MMKS02174FA100227-7073 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ANTONY MORATO
Пол Машки
Боја Тегет
Големина L, S
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук