2.690 ден

Нема на залиха

SKU: MMKS02000FA120001-5085 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ANTONY MORATO
Пол Машки
Боја Бордо
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин