2.690 ден

Нема на залиха

SKU: MMKS02007FA100144-4060 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ANTONY MORATO
Пол Машки
Боја Маслинеста
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук