2.190 ден

Нема на залиха

SKU: MMKS01824FA120001-1000 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Облека
Бренд ANTONY MORATO
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин