2.190 ден
1.314 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: MMKS01826FA120001-5043 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ANTONY MORATO
Пол Машки
Боја Црвена
Големина L
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин