2.190 ден

Нема на залиха

SKU: MMKS01826FA120001-7097 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Облека
Бренд ANTONY MORATO
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин