2.190 ден

Нема на залиха

SKU: MMKS01826FA120001-9000 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ANTONY MORATO
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин