9.990 ден

Нема на залиха

SKU: MMFW01310LE500019-7073 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд ANTONY MORATO
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 60%Кожа 40%Полиамид