ANTONY MORATO – М Долни тренерки

4.790 ден

Нема на залиха

SKU: MMFP00298FA150048-9000 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долни тренерки
Бренд ANTONY MORATO
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 96%Памук 4%Еластин