7.590 ден

Нема на залиха

SKU: 3KZJ80Z1FCZ-1500 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Бермуди
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 75%Памук 18%Еластомултиестер 7%Лен