6.590 ден

Нема на залиха

SKU: 3KZSFEZJ9FZ-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Облека
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 54%Памук 46%Полиестер