3.790 ден 3.032 ден

Нема на залиха

SKU: 6KZTFRZJ1DZ-1100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук