6.190 ден 3.714 ден

100%ПОЛИУТЕРАН

Нема на залиха

SKU: 942648CC793-07753 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Крем
Димензии 21 × 6 × 15,5 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Полиутеран