7.390 ден

Нема на залиха

SKU: 9421420P198-00010 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Бела
Димензии 18 × 5 × 13 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиутеран