7.590 ден

Нема на залиха

SKU: 9426920A874-00755 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Крем
Димензии 21 × 6 × 14 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиутеран