5.390 ден 4.312 ден

Нема на залиха

SKU: 9520821A802-53620 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии 22 × 1 × 24 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиамид