7.890 ден 6.312 ден

Нема на залиха

SKU: 942647CC793-44620 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Крем
Димензии 22 × 11 × 18 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиестер