6.190 ден 4.952 ден

Нема на залиха

SKU: 942648CC793-44620 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Крем
Димензии 20 × 5 × 15 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиутеран