6.990 ден 5.592 ден

Нема на залиха

SKU: 952138CC523-00020 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии 22 × 7 × 24 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиестер