6.190 ден

Нема на залиха

SKU: 952082CC523-00020 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии 22 × 1,5 × 22,5 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиестер