6.190 ден 3.714 ден

100%Полиутеран

Нема на залиха

SKU: 942648CC794-00161 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Крем
Димензии 19 × 5 × 13 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Полиестер