6.190 ден

100%Полиутеран

Нема на залиха

SKU: 942648CC794-09117 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Сива
Димензии 19 × 5 × 13 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Полиутеран