1.190 ден

Kоличина:
SKU: 9560101A402-08521 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Мултиколор
Големина L/XL, S/M
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 87%Памук 12%Полиамид 1%Еластин