1.390 ден

Сет од два пара чорапи во различна боја

Kоличина:
SKU: 953030CC650-00121 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Мултиколор
Големина L/XL, S/M
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 75%Памук 23%Полиамид 2%Еластин