7.390 ден 4.434 ден

79%Памук 21%Полиамид

Нема на залиха

SKU: 6HZM3DZMU8Z-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Џемпери
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 79%Памук 21%Полиамид