9.990 ден

75%Памук 25%Полиестер

Нема на залиха

SKU: 6HZMFGZJY2Z-7241 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 75%Памук 25%Полиестер