9.590 ден 5.754 ден

97%ОЛИЕСТЕР 3%ЕЛАСТИН

Нема на залиха

SKU: 6HYM88YJ8EZ-7280 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 97%Полиестер 3%Еластин