9.490 ден

Нема на залиха

SKU: 3KYM85YJ3NZ-1100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 60%Памук 40%Полиестер