9.990 ден

Нема на залиха

SKU: 3KZMGAZJ3JZ-1510 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 17%Вискоза 4%Еластин 79%Полиестер