6.590 ден

Нема на залиха

SKU: 3KYM80YJE5Z-1100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 40%Полиестер 60%Памук