6.590 ден

Нема на залиха

SKU: 3KYM65YJ6NZ-1100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 74%Памук 26%Полиестер