8.690 ден 6.952 ден

Нема на залиха

SKU: 6KZMFFZJ5NZ-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 63%Памук 37%Полиестер