7.890 ден 6.312 ден

Нема на залиха

SKU: 6KZMFAZJY1Z-6452 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Бордо
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 77%Полиестер 19%Вискоза 4%Еластин