7.890 ден

100%Памук

Нема на залиха

SKU: 6HZM2JZMQ7Z-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Памук