8.590 ден 5.154 ден

96%Памук 4%Еластин

Нема на залиха

SKU: 6HZMFRZJ1PZ-1510 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 96%Памук 4%Еластин