15.990 ден

100%ПОЛИЕСТЕР

Нема на залиха

SKU: 6HZQ02ZNHVZ-1605 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Елеци
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Жолта
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Полиестер