ARMANI EXCHANGE – М Фармерки

8.690 ден

99%Памук 1%Еластин

Нема на залиха

SKU: 6HZJ14Z2KQZ-0903 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Сива
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 99%Памук 1%Еластин