ARMANI EXCHANGE – М Фармерки

9.990 ден

Нема на залиха

SKU: 3KZJ13Z1LWZ-1500 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 98%Памук 2%Еластин