ARMANI EXCHANGE – Ж Долни тренерки

6.990 ден

Нема на залиха

SKU: 3KYP80YJE5Z-1100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долни тренерки
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 60%Памук 40%Еластин