ARMANI EXCHANGE – М Фармерки

7.890 ден

73%Памук26%Полиестер 1%Еластин

Нема на залиха

SKU: 6HZJ13Z1K7Z-1500 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 73%Памук 26%Полиестер 1%Еластин