ARMANI EXCHANGE – М Фармерки

7.890 ден

Нема на залиха

SKU: 3KZJ14Z1FCZ-1500 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 75%Памук 18%Еластомултиестер 7%Лен