ARMANI EXCHANGE – М Фармерки

8.690 ден
4.345 ден

Kоличина:
SKU: 6KZJ14Z2KQZ-0903 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Сива
Големина 30
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 99%Памук 1%Еластин